Technolog – konstruktor

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako

TECHNOLOG – KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Jawor koło Legnicy
Region: dolnośląskie

Główne zadania:

Współudział w:

  • Projektowaniu i kalkulacji nowych oraz modyfikacji istniejących wzorów
  • Tworzeniu i nadzorze nad dokumentacją techniczną
  • Kontroli i optymalizacji istniejących procesów technologicznych
  • Tworzeniu modeli konstrukcyjnych w środowisku CATIA, Solid Works
  • Projektowaniu oraz konstrukcji narzędzi i przyrządów (m.in. wykrojniki, matryce kujące)
  • Wykonywaniu symulacji procesów w środowisku Q-Form, np. procesu kucia dla zaprojektowanych narzędzi
  • Opracowywaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziani absolwenci studiów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość sporządzania dokumentacji technologicznej
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing, FMEA itp.
  • Umiejętność w kreowaniu i wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań

Oferujemy:

  • Rozwój i zdobycie kompetencji w obszarze kucia zrobotyzowanego
  • Wsparcie i profesjonalny program wdrożeniowy
  • Udział w nowych projektach
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego – dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wycieczki, bilety do kina
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport