Technolog i/lub konstruktor

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i kalkulacja nowych oraz modyfikacja istniejących wyrobów,T
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych projektów,
  • Kontrola i optymalizacjaistniejących procesów technologicznych,
  • Analiza zapotrzebowania na maszyny, narzędzia i materiał do procesu technologicznego,
  • Opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy MRP/ERP,
  • Określenie standardów jakościowych i czasowych,
  • Tworzenie modeli konstrukcyjnych w środowisku CATIA, Solid Works,
  • Projektowanie oraz konstrukcja narzędzi i przyrządów (m.in. wykrojniki, matryce kujące, przyrządy mocujące do obrabiarek CNC),
  • Tworzenie rysunków i dokumentacji technicznej,
  • Opracowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Analiza problemów konstrukcyjno - technologicznych,
  • Wykonywanie symulacji procesów, np. procesu kucia dla  zaprojektowanych narzędzi,
  • Współpraca z działem produkcji przy testowaniu zaprojektowanych narzędzi,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechanika),
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność planowania i projektowania przebiegu procesów technologicznych,
  • Umiejętność analizy potrzeb klienta w zakresie wymagań produktowych w celu opracowania technologii wytwarzania,
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing, FMEA itp.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z zakresu obróbki plastycznej i/lub obróbki skrawaniem,
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów,
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej oraz przygotowania modeli,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (szczególnie Excel),
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Otwartość na zmiany, kreatywność, innowacyjność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolność analitycznego myślenia,

Mile widziane:

  • Obsługa programów komputerowych wspomagających projektowanie (CAD/CAM, Solid Works, Catia, Q-Form),
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów,
  • Znajomość systemów klasy MRP/ERP,
  • Znajomość j. angielskiego i/lub j.niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę,
  • Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV w języku polskim na adres:

KUŹNIA JAWOR SA
Biuro Kadr i Administracji
ul. Kuziennicza 4, 59-400 Jawor

lub mailem na adres: rekrutacja@kuznia.com.pl
z dopiskiem  – rekrutacja: Technolog/konstruktor

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kuźnię Jawor SA ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833 z póź. zm.).