Operator maszyn do obróbki plastycznej

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z procesem kucia matrycowego,
  • Obsługa pras/młotów

Oczekiwania:

  • Zdolności manualne,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę,
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV w języku polskim na adres:

KUŹNIA JAWOR SA
Biuro Kadr i Administracji
ul. Kuziennicza 4, 59-400 Jawor

lub mailem na adres: rekrutacja@kuznia.com.pl
z dopiskiem  – rekrutacja: Operator maszyn do obróbki plastycznej

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kuźnię Jawor SA ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833 z póź. zm.).