Główny specjalista ds. metrologii

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenie i weryfikacja procesu pomiarowego,
  • Programowanie i obsługa ramienia pomiarowego i współrzędnościowych maszyn pomiarowych,
  • Dokonywanie pomiarów geometrycznych oprzyrządowania produkcyjnego oraz detali na zgodność z dokumentacją techniczną,
  • Analiza i sporządzanie raportów na podstawie wyników przeprowadzonych pomiarów,
  • Doradztwo w tematyce pomiarowej oraz dokonywanie uzgodnień z innymi działami,
  • Pełna kontrolanarzędzie do obróbki plastycznej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów 3D – warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość technik pomiarowych w laboratorium,
  • Umiejętnośćczytania skomplikowanych rysunków technicznych dotyczących oprzyrządowania produkcyjnego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel),
  • Zdolności organizacyjne, zdolności analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego i doświadczenie w branży Automotive będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenieadekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Ciekawą pracę,
  • Współuczestnictwo w przeprowadzaniu zmian biznesowych,
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV w języku polskim na adres:

KUŹNIA JAWOR SA
Biuro Kadr i Administracji
ul. Kuziennicza 4, 59-400 Jawor

lub mailem na adres: rekrutacja@kuznia.com.pl
z dopiskiem  – rekrutacja: Metrolog

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kuźnię Jawor SA ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833 z póź. zm.).