Młodszy specjalista ds. logistyki

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie logistyczne w zakresie realizowanych projektów,
  • Przyjmowanie zamówień na produkcję od Klientów,
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw poprzez optymalne zarządzanie procesem wysyłki,
  • Bieżące monitorowanie procesów logistycznych i raportowanie w zakresie ich realizacji.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel),
  • Mile widziana znajomość systemów logistycznych klasy ERP,
  • Duże zdolności organizacyjne, zdolności analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV w języku polskim na adres:

KUŹNIA JAWOR SA
Biuro Kadr i Administracji
ul. Kuziennicza 4, 59-400 Jawor

lub mailem na adres: rekrutacja@kuznia.com.pl
z dopiskiem  – rekrutacja: Młodszy specjalisty ds. logistyki

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kuźnię Jawor SA ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833 z póź. zm.).