Kontroler Jakości

 Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn pomiarowych,
  • Kontrola odkuwek i detali po obróbce,
  • Nadzór nad powierzonym wyposażeniem,
  • Raportowanie wyników kontroli,
  • Tworzenie programów pomiarowych (oprogramowanie PC DMIS CAD ++).

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Znajomość programów Microsoft Office i dobra obsługa komputera,
  • Komunikatywność, sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w szczególności w obsłudze maszyn pomiarowych.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę,
  • Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji – CV w języku polskim na adres:

KUŹNIA JAWOR SA
Biuro Kadr i Administracji
ul. Kuziennicza 4, 59-400 Jawor

lub mailem na adres: rekrutacja@kuznia.com.pl
z dopiskiem  – rekrutacja: Kontroler jakości

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kuźnię Jawor SA ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 833 z póź. zm.).